Zamów bezpłatny katalog

Japonia

Wycieczki Japonia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tematycznych wyjazdów do Japonii. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda z proponowanych przez nas wycieczek była różna od pozostałych, zaspokajała inne oczekiwania i niosła zupełnie odmienne wrażenia.
Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wśród tych propozycji coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli jednak mają Państwo swój własny oryginalny pomysł na poznanie Japonii chętnie pomożemy go zrealizować oraz zajmiemy się wszelkimi formalnościami, aby Państwa udziałem stało się jedynie spełnianie marzeń i kolekcjonowanie wyjątkowych przeżyć.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu największy na polskim rynku wybór wycieczek do Japonii. Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać się na wycieczkę do Japonii właśnie z nami? Bo znamy ten kraj jak własną kieszeń – biuro prowadzą japoniści, którzy w Kraju Kwitnącej Wiśni spędzili wiele lat, pilotami wycieczek są zaś… także japoniści, z dużym doświadczeniem podróżniczym. Nasi piloci z ogromną wprawą i zaangażowaniem opowiadają o Japonii, budując wspaniałą atmosferę podczas całego wyjazdu, który odbywa się w niewielkiej, około dziesięcioosobowej grupie. Kolejnym naszym atutem jest dobór hoteli, których wysoki standard i bardzo dobra lokalizacja pozwalają dobrze wypocząć, nie męcząc się jednocześnie zbyt długimi przejazdami. 

Co jeszcze? Oczywiście same programy – rozbudowane, takie, które nie pozwolą się nudzić, przygotowane dla japonofilów o różnych zainteresowaniach. Japonię naprawdę warto zwiedzać z głową, w niedużej, mobilnej grupie, pod opieką prawdziwego fachowca,  korzystając z doświadczeń firmy prowadzonej przez osoby, dla których Japonia jest drugim domem!